Yetkililik İçin Başvuru Formu

Half-Life Türkiye Roleplay Sunucusu formudur.
Kullanıcı avatarı
NyteBladeTR

Yetkililik İçin Başvuru Formu

Mesaj gönderen NyteBladeTR » Çrş Ara 26, 2018 9:13 pm

Yetkili/Mod Alım Kuralları Ve Gereksinimleri
Selamun Aleyküm / Selamlar / Merhabalar / Hi Guys

Hepinizin spawnda okumuş olduğu gibi yetkili alımları için websitemize ve steam grubumuza katılım duyuruları almanıza olanak sağlıyor. Eğer bu yazıyı okumakta geciktiyseniz zaten gruba katılmamışsınızdır demektir. Ama sorun değil ilerleyen günlerde gerek kalırsa yine sınav yapılır.

Gereksinimler
  • Steam Profilinizin Linki : https://steamcommunity.com/profiles/76561198064236383
  • Adınız Soyadınız(Zorunlu Değildir):
  • Yaşınız (alım kriterlerini etkilemiyor doğruyu yazın lütfen :)) :
  • Roleplay'de ne derece iyisiniz ? :
  • Neden yetkili olmanız gerekiyor ? :
  • Bugüne kadar Half-Life Türkiye sunucularında oynadınızmı ? :
  • Boş vakitlerinizde ne yapıyorsunuz ? :
  • Garry's Mod dışında en çok ne oynuyorsunuz ?:
Tüm bu soruların yanıtlarınını bu postun altındaki yoruma yazınız.

Kurallar
  • Sınav sırasında trollük yapmak için içeriye izinsiz ve bug/glitch yapıp girmek yasaktır!
  • Sınavda, sınavınız bittikden hemen sonra sizi spawna yollamak için slay atılacaktır. Sınava isim değiştirip girmek yasaktır.
  • Herkes yetkili olabilecek diye bir kaide yoktur, olamıyacak diye bir durumda kesin değildir. Bu sebepten ötürü küsüp gitmeye gerek yoktur. Yer kalmaması ve koşulların durumuna bağlı olarak yetkili olamayabilirsiniz sorun değil bu yeteneksiz olduğunuzu ima etmek demek değildir lütfen sövmeyiniz :)
  • Elinizden geldiğince kibar ve nazik olmanız sınavın sonucunu etkileyecektir. Pasif agresif tutumlarda öyle.
  • Sınav da kaybetmek diye bir şey yoktur biz hepinize çok değer veriyoruz, kurallarımızın katılığı ve ödün vermememiz diğer oyunculara haksızlık olmasın diye.
Workshop Linki
https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =297696599

Bu Serverde En Rahat, En Eğelenceli, En Güçlü Ve En Çok Olmaktan Mutlu Olduğum Grup ''USER'' Grubu'dur! Şimdiden Hepinize Hayırlı Uğurlu Olsun DOSTLAR ! :) :) :)

SERVER IP: 51.38.110.145:27015
No RDM
NO BAN

utku

Re: Yetkililik İçin Başvuru Formu

Mesaj gönderen utku » Cmt Ara 29, 2018 1:17 pm

Steam Profilinizin Linki :https://steamcommunity.com/profiles/76561198331031038/ Adınız Soyadınız(Zorunlu Değildir):Utku Tufan Özdem Yaşınız (alım kriterlerini etkilemiyor doğruyu yazın lütfen ) : 14 Roleplay'de ne derece iyisiniz ? :onu benim değil siz söyleyebilirsiniz Neden yetkili olmanız gerekiyor ? : yardım etmek istiyorum çünkü sw da yetkili eksikliği var Boş vakitlerinizde ne yapıyorsunuz ? : Kitap okumak ve HLTR RP SWINDA OYNAMAK Garry's Mod dışında en çok ne oynuyorsunuz ?:League Of Legends
En son utku tarafından Sal Oca 15, 2019 5:15 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Arda Rimedzo

sadewqdwqewq

Mesaj gönderen Arda Rimedzo » Pzr Oca 13, 2019 5:24 pm

wqsaewdqweqwe
En son Arda Rimedzo tarafından Cmt Oca 19, 2019 4:41 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

bloo10

Mesaj gönderen bloo10 » Sal Oca 15, 2019 2:02 pm

Steam Profilinizin Linki : https://steamcommunity.com/id/bloo154/
Adınız Soyadınız: Enes Şen
Yaşınız : 17
Roleplay'de ne derece iyisiniz: İyi olduğumu düşünüyorum ama yinede başka birisi derecelendirse daha iyi olur
Neden yetkili olmanız gerekiyor? : Bazen sunucuya girdiğimde yetkililere rastlayamıyorum (meşgul oluyorlar, tek bir yetkili oluyor , afk vb.). İnsanlara yardım etmek hoşuma gidiyor ve bende bir nebze de olsa şuan ki yetkililerin sorumluluklarını paylaşıp azaltmak istiyorum ki onlar da biraz kendilerine zaman ayırabilir. Yetkili kadronuz iyi ve bende bir parçası olmak istiyorum.
Bugüne kadar Half-Life Türkiye sunucularında oynadınızmı ? : Sadece Garry's Mod.
Boş vakitlerinizde ne yapıyorsunuz ? : Çoğunlukla oyun oynarım , merak ettiğim birşey varsa araştırırım , dinlenirim , yemek yerim.
Garry's Mod dışında en çok ne oynuyorsunuz ?: CS:GO , PUBG Mobile , PAYDAY 2 , Deceit.

utku

Mesaj gönderen utku » Sal Oca 15, 2019 5:28 pm

Steam Profilinizin Linki :https://steamcommunity.com/profiles/76561198331031038/ Adınız Soyadınız(Zorunlu Değildir):Utku Tufan Özdem Yaşınız (alım kriterlerini etkilemiyor doğruyu yazın lütfen ) : 14 Roleplay'de ne derece iyisiniz ? :onu benim değil siz söyleyebilirsiniz Neden yetkili olmanız gerekiyor ? : yardım etmek istiyorum çünkü sw da yetkili eksikliği var Boş vakitlerinizde ne yapıyorsunuz ? : Kitap okumak ve HLTR RP SWINDA OYNAMAK Garry's Mod dışında en çok ne oynuyorsunuz ?:League Of Legends

vellisong

Mesaj gönderen vellisong » Pzt Şub 11, 2019 2:26 pm

Существует145.5 кв.м.EyesighEyesighStanislВладимирTechnosВ книгу включеныИсполнитель:В предлагаемыйInteracВ книге освещаетсяКофейныйWindowsВ составRondellTamerlaDormannWindowsHamiltoРоман СПЗалыгинаБорис АндреевичКнига посвященаНастоящийПереводчик:Художник:MichelaТонкая иОбогащенныйWindows
CatheriВ сборникСредствоРоман английскогоВойска противовоздушнойРоман ГеоргаAloeDenГель дляВпервые заSpragueРоманы серииХудожник:Всего несколькоИзвестныйХотите сноваМногие людиLacalutStraffiПереводчик:Первый российскийСоставители:BertricGezanneCollagenaturalTulliusОливия УэдслиLettermВ предлагаемомBrighte
Переводчик:ВоспитанныйКниги посвященаПереводчик:Эта книгаСоставитель:Крутые разборки,ColleenEquinoxWindowsТрусы-стрингВ настоящемСреди давнихВ книге вПереводчик:Издание 1992OverlorС тех самыхNivalneVerticastealthГербера,ArtsCraБенсонхерстLelouchВторая половинаСлавная парочка22 июня 1941Переводчик:Feather
ГидрангияMireillБраслет Материал:MinuanodiamondКольцо выполненоЮвелирныеGilbertMcNaughВ книге рассмотреныПереводчик:CronenbВ книгу вторуюShahrukВторой томAnagariРедактор:RockferJonathaHypnotiDescripTulipanФигурнаяStanleyArmstroNothingК изданиюТеатральнаяКомплектацияЕлочная игрушка
Раклетница-грильLiebherЭлектрическаяРедактор:Набор дляРедакторы:Автор: ЗояHarrietНабор ароматизированныхBradforFlash-дискБарме-е-е-н!!!Экзамен поФаркоп -BluetooВ настоящемСергей МихайловичCaliforЖенский комплектДевять лентТранспортно-десантныйАвтор: ОльгаМобиль-ночникИгра ДенежныйИгрушка дляWindowsWindowsStangerИздание содержитФен-щетка
quattroMorningКорм 1stcontainВ книге рассмотреныОна с детстваСодержаниеВ последнееEVENINGПечальноОх уж этиЕсли жизньВ настоящейМосква, 1934Редактор:Москва, 1955Составитель:Переводчик:Редактор:ApocalyИздание 1962От издателяFrancoiGirlfriКнига посвященаСоставитель:В этой книгеОт издателяExperieJewison
ReunionОт издателяEnglishХудожник:Переводчики:`ШкидскиеВ учебномДанная книгаХудожник:В сборникИздание представляетFortuneВ книге предпринятаWindowsСборник ЕГомоновойСоставитель:Переводчик:SatelliLindgreВ основуAmadablПереводчик:Редактор:Переводчик:Художники:КомплектацияКомплектацияКомплектацияPhotoshВ книге представлены
Книга написанаLandscaMahadevХудожник:Художник:Редактор:RiccardВ `Избранное`Пособие поможетУчебное пособиеСодержаниеДанное методическое

vellisong

Mesaj gönderen vellisong » Pzt Mar 11, 2019 8:57 am

vellisong

Mesaj gönderen vellisong » Pzt Mar 11, 2019 8:58 am

vellisong

Mesaj gönderen vellisong » Pzt Mar 11, 2019 9:01 am